Chci zde mít svou reklamu
Home > Zpravodajství > informujeme vás > Začalo natáčení seriálu Znamení koně II

Začalo natáčení seriálu Znamení koně II

Seriál z prostředí koňských farem, který odvysílala Česká televize v roce 2011, bude mít pokračování. Natáčení nových 13 dílů Znamení koně s podtitulem Druhá sezóna začalo právě v těchto dnech na Zlínsku. V režii Milana Cieslara se v hlavních rolích opět představí Vilma Cibulková, Richard Krajčo, Tereza Voříšková, Igor Bareš nebo Boleslav Polívka. Do děje ale vstoupí i nové postavy.

Příběhy z farem rodin Horových a Kalinových si při premiérovém vysílání první řady seriálu získaly velký divácký ohlas. Rozhodnutí o natáčení nových dílů proto na sebe nenechalo dlouho čekat. „Je to náročný projekt, ale těším se na něj,“ říká režisér Milan Cieslar a dodává: „Vracíme se k práci, kterou jsme dělali moc rádi. Pokračování osudů našich hrdinů se v dalších dílech zajímavě vyvíjí a divák se má na co těšit.“ Seriál vzniká ve Filmových ateliérech Zlín. Producentem rozsáhlého projektu je, stejně jako u původních třinácti dílů, Televizní studio Brno České televize, Tvůrčí producentská skupina Davida Ziegelbauera.

Znameni koneRežisér Milan Cieslar s hercem Igorem Barešem.

Seriál diváky opět zavádí do prostředí farem, kde jdou ruku v ruce s lidskými osudy i příběhy koní. Zejména kobylky Blue Mystery, která se po zranění už nikdy neměla vrátit na závodní dráhu, ale také plemeníka Falstaffa, od kterého si všichni hodně slibují. „Novými příběhy se opět prolínají složité mezilidské vztahy, dramatickou linkou, nesoucí napětí, je boj o zachování existence koňské farmy na sv. Hubertu,“ odkrývá příběhy Znamení koně II kreativní producent ČT David Ziegelbauer. Autory scénářů jsou Roman Kopřivík, Magdalena Turnovská, Marcela Kopecká a Miroslav Oščatka.

V nových dílech se diváci kromě Vilmy Cibulkové, Terezy Voříškové, Richarda Krajča, Igora Bareše a Boleslava Polívky opět setkají s Vandou Károlyi, Valérií Zawadskou, Oldřichem Navrátilem, Karlem Dobrým, nově ale také s Ondřejem Vetchým, Miroslavem Donutilem a jeho synem Martinem nebo Janem Zadražilem.

Natáčení nových dílů je rozděleno do několika etap a potrvá do jara 2014.

Čtěte také:  50 let poté: Největší sovětská základna po okupaci 1968 se změnila v rezervaci divokých koní a zubrů
Předchozí: Svatováclavská cena zimní královny s porážkou favoritky
Následující: XIII. den metropolitní sezony: Buonarrotiho premiérový triumf
x

Mohlo by vás zajímat

ČSP Velká cena Frenštátu pro Slováka Šulka

Český skokový pohár 2018 má za sebou předposlední závodní mítink. V kvalitně obsazené Eurobit Velké ceně Frenštátu se v neděli 16. září z vítězství radoval slovenský reprezentant Igor Šulek, který jako jediný v obou částech soutěže nechyboval. „Až do poslední chvíle jsem si nebyl jistý, zda to vyjde,“ popsal po ...