Chci zde mít svou reklamu
Home > Zpravodajství > informujeme vás > Zahraniční výjezdy českých jezdců v prosinci 2014

Zahraniční výjezdy českých jezdců v prosinci 2014

Poslední měsíc roku 2014 bude ve znamení několika zahraničních výjezdů skokových a voltižních jezdců. Největší událostí bude z českého pohledu účast Lukáše Kloudy na Světovém poháru v Salzburgu a CSI4* na témže místě s trojnásobnou českou účastí.

CJF_tiskova_informace_2014_75_JDWT_skoky_Foto_Katerina_Navojova

Ilustrační fotografie: Kateřina Návojová

Nejtěžších soutěží se v rámci zmíněného velkého jezdeckého mýtinku pořádaného ve dnech 11. – 14. prosince bude účastnit Zuzana Zelinková. Ta bude sedlat svého aktuálně nejlepšího koně Calerii II, společně s ním také Filicitu. Dále se za Českou republiku představí dvě účastnice letošního mistrovství Evropy, juniorka Adéla Půlpánová a na dětské CSICh dostala pozvání Sofie Najmanová.

Dalším důležitým výjezdem bude CSI3*-W Poznaň, tedy první zastávka Cavaliada Tour, v jejímž v loňském ročníku zvítězil náš reprezentant Aleš Opatrný. Ten si nenechá ujít ani úvodní letošní kolo v Poznani konané ve dnech 5. až 7. prosince a o co nejlepší výsledky se bude snažit v sedle koní Acovaro, Curley Sue, Zandiro, resp. v soutěžích kategorie  CSIYH s Quintou. Doplní ho ještě mistr České republiky Jiří Hruška s Aristem Z a Acorádií, ale také úřadující mistryně mladých jezdců, ještě juniorka Anna Kellnerová. Společně s touto českou ekipou při CSI1* odstartuje Lucie Anovčínová. Ve skocích se ještě ve dvou termínech vydá na CSI Lada Šobichová – nejprve to bude 11. až 14. prosince Roosendaal a koncem měsíce, ve dnech 26. až 30. prosince Mechelen.

Čtěte také:  Čeští jezdci budou na Světových jezdeckých hrách startovat ve čtyřech disciplínách

Jak již bylo uvedeno, o body ve voltižním Světovém poháru bude Lukáš Klouda s Landarem bojovat při CVI-W v Salzburgu. Tato část světové série je již třetím kolem sezony 2014/2015. Druhé kolo probíhá právě v těchto dnech v Paříži. Další informace hledejte na www.cjf.cz a www.fei.org.

Aleš Opatrný ČJF Lukáš Klouda skoky Voltiž Zuzana Zelinková
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: Záznam semináře ČJF k on-line systému přihlašování
Následující: Japan Cup: Filip Minařík a Ivanhowe na šestém místě

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Český skokový pohár 2018 pokračuje v Olomouci

V olomouckém Equine Sport Centru se ve dnech 12. až 15. července koná sedmé kolo Českého skokového poháru 2018. Návštěvníci areálu se mohou tradičně těšit na zajímavou sportovní podívanou. Celkem proběhne během čtyř dnů 17 soutěží. Sportovním vrcholem se stane nedělní Velká cena pod hlavičkou společnosti Creditas. Do té jsou ...