Home > Zpravodajství > informujeme vás > Záštita pro Nejkrásnějšího koně: ASZ

Záštita pro Nejkrásnějšího koně: ASZ

Asociace soukromého zemědělství ČR (ASZ), dobrovolná stavovská a profesní organizace soukromých  zemědělců v České republice převzala záštitu nad  V. ročníkem ankety  Nejkrásnější kůň České republiky. Tu pořádá člen ASZ, Asociace svazů chovatelů koní ČR, společně s vydavatelskou společností Profi Press.

logo_asz

„Veškerá činnost Asociace soukromého zemědělství ČR vychází z respektování starých selských tradic a přesvědčení o perspektivě rodinných farem jako základu moderního evropského zemědělství a živého venkova. Základním předmětem činnosti je proto obhajoba ekonomických, sociálních a odborných zájmů českých soukromých zemědělců v České republice a v zahraničí,“ sdělil našemu serveru Ing. Jaroslav Šebek, tajemník ASZ.

Vyhlášení výsledků ankety a prezentace nejúspěšnějších koní v Zemském hřebčinci Písek (v sobotu 23. srpna) by se měl zúčastnit předseda ASZ Ing. Josef Stehlík.

Autor: Jiří Křepelka

Čtěte také:  Global Champions přerušena. Posune Mexico City, Miami i Šanghaj
Nejkrásnější kůň
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: Koně pro Kapku naděje letos na Ptýrově
Následující: Zlatá podkova v předposlední kvalifikaci

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

JACKIE BUENO CHEROKEE – absolutní champion internetové ankety Nejkrásnější kůň ČR 2016

Tento mimořádný paint horse plemenný homozygotní hřebec, dokázal zaujmout nejen svým velmi netradičním zbarvením největší počet hlasující veřejnosti a stal se tak Nejkrásnějším koněm České republiky pro rok 2016. Jackie je mladý, atraktivní hřebec, narozený před 4 lety na westernovém Ranči 3R,  působiště s dlouholetou chovatelskou tradicí. Ranč se nachází na severu Čech,  v ...