Home > Zpravodajství > domácí sport > Zlatá podkova Semice: Konečně!

Zlatá podkova Semice: Konečně!

Týden trvalo, než byly na webových stránkách České jezdecké federace – Závody spřežení zveřejněny oficiální výsledky vozatajské kvalifikace seriálu Zlatá podkovy ze Semic (soutěže se konaly o víkendu 9. – 11. května).

Jaroslav Kohout

Jaroslav Kohout

V jednospřežích tam byl nekompromisně nejlepší Ing. Tomáš Barták s běloušem Generale Ramata L, startující za Jezdecký klub Barták Nahoruby.

Králem „dvojek“ se stal s ještě větším náskokem Jaroslav Kohout (JS Denisa), zapřahající tandem Sacramoso Xabina – Safír 20.

Mezi čtyřspřežími si s konkurencí naprosto bez problému poradil Zdeněk Jirásek s Jezdeckého klubu Robousy. Jeho tým měl složení Rony 14 – Romeo 19 – Nero 10 a Nick 2.

V soutěži pony se vítěz dal rovněž předpokládat – Mgr. Monika Pospíšilová (Jezdecký klub Boharyně) nezklamala a v cíli byla po třech disciplínách jasně první, i když „jen“ o necelých pět trestných bodů. Pomohla jí k tomu dvojice jejích koní, Sára 25 a Sibela.

Autor: Jiří Křepelka

Foto: Šárka Bělohlavová

Čtěte také:  Prodej vstupenek na dostihovou sezonu 2020 zahájen
semice Zlatá podkova
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: 7. den metropolitní sezony: Chardonney Tcheque obhájil loňský triumf
Následující: Pes pokousal závodícího koně
x

Mohlo by vás zajímat

Zlatá podkova má nečekaného vítěze – debutující Coco Rico překvapil i svého jezdce

Bohatě a kvalitně obsazené soutěže Jarní všestrannosti znají své vítěze. Největším překvapením je pravděpodobně vítězství sedmiletého valacha Coco Rico, který se prosadil hned při svém debutu v nejvyšší soutěži – Zlaté hvězdě v nebývalé konkurenci třiceti koní. Celkově se do závodů Jarní všestrannosti vydalo na dvě stě dvacet sportovních dvojic. Pardubickou Jarní ...