Home > Zpravodajství > informujeme vás > Zlaté děvče: Titul chce 22 přihlášených

Zlaté děvče: Titul chce 22 přihlášených

Do internetové ankety krásy a sympatií Zlaté děvče Zlaté podkovy 2012 se zatím přihlásilo 22 aktivních účastnic 47. ročníku seriálu. Všechny startovaly s různým výsledkem v jednotlivých soutěžích všestrannosti. Nejmladší z nich se narodila v roce 1998 a nejstarší o 16 let dříve. O titulu ovšem nerozhodne ani sportovní úspěšnost, ani věk – ale jen a jen přízeň hlasujících.  MG 8552

Ilustrační foto: Lucie HladováIlustrační foto: Lucie Hladová

Hlasování bude trvat 14 dní (od. 1. srpna do 14. srpna včetně) a hlasující návštěvníci serveru www.zlatapodkova.cz se nebudou muset registrovat. Věnovat přízeň konkrétní dívce bude možné pouze jednou z jedné IP adresy. Každý hlas bude mít svou hodnotu díky počtu udělených hvězdiček.
Vyhlášení a dekorování Zlatého, Stříbrného a Bronzového děvčete se odehraje v humpoleckém areálu Dusilov při finále Zlaté podkovy, v neděli 26. srpna odpoledne.
Vyhlášení se aktivně zúčastní zástupci partnerů soutěže (obecně prospěšné společnosti Soutěže Podkovy, České jezdecké federace a vydavatelství Profi Press) a samozřejmě firmy, které věnovaly čestné ceny (AVON Cosmetics ČR, Jezdecké šperky značky Poukar a ŠEPRA – Lumír Šebesta).
 
Sestava kandidátek
Sestava kandidátek podle abecedního pořadí je následující:
Klára Altová (JK Humpolec), Michaela Balounová (JK Glod Čejov), Zuzana Bártová (JK Pedra), Andrea Beranová (JK Humpolec), Nikola Čeledová (JK Humpolec), Šárka Douchová (JK Ždírec), Marie Dvořáková (JK Neveklov), Barbora Kamírová (JK Borová), Nelly Kůsová (JK při ČZA Humpolec), Michaela Kvapilová (TJ Hřebčín Kubišta), Anežka Lexová (JK Tůně), Markéta Máchová (JK Humpolec), Dominika Moudrá (Stáj Moudrý), Eliška Opravilová (Stillus Equester Czech Team), Eliška Orctová (JC Rusek), Jana Pecháčková (JSK Isabela), Barbora Poláková (JK Farma pod Lípou), Tereza Pospíchalová (Zámecký statek Luka), Lucie Příhodová (JK PAM), Veronika Příhodová (JK PAM), Šárka Votavová (J + J Votava) a Veronika Strnadová (JK Ždírec). Více informací o kandidátkách spolu s jejich fotografiemi najdete v profilech na www.zlatapodkova.cz/soutez.

Čtěte také:  Na startovní listině Velké pardubické je jednadvacet jmen

Jisté překvapení je to, že odvahu přihlásit se dosud nenašla ani jediná vozatajka. Nerozhodnuté ale ještě mají čas do čtvrtka 26. července. Do té doby mají také účastnice soutěže možnost doplnit a aktualizovat svůj profil.

Předchozí: Čeští překážkáři mohou díky nové spolupráci trénovat v Římě
Následující: Mistrovství Evropy amatérů ve Slušovicích
x

Mohlo by vás zajímat

Modrožluté barvy stáje Dr. Charvát ovládly sobotní Pardubice

Křišťálový pohár města Pardubic i Stříbrnou trofej podporovanou sázkovou kanceláři ovládly modrožluté barvy stáje prezidenta Jockey Clubu ČR. Čtyřletou klisnu Cheminée i devítiletého hnědáka Anakinga k vítězství dovedl žokej Jan Faltejsek. Oba koně připravuje Pavel Tůma. V jedničkových proutkách – Křišťálovém poháru dlouho s velkým náskokem utíkal polský Trim, Faltejsek s Cheminée si jej ...