Home > Zpravodajství > krátké novinky > Zlaté děvče ZP se může těšit na hodnotné ceny

Zlaté děvče ZP se může těšit na hodnotné ceny

V programu Galavečera všestrannosti a spřežení v Humpolci byla vyhlášena nová soutěž krásy a sympatií Zlaté děvče Zlaté podkovy 2012. Zlate devce Zlate podkovy 2012 LOGODo projektu, který má sloužit především k větší propagaci 47. ročníku seriálu Zlatá podkova, se již nyní přihlásilo několik účastnic soutěží Zlaté podkovy. Nominace probíhají do 15. července. Vozatajky sice stále zahálí, ale někteří jejich stájoví kamarádi už projevili zájem o nominaci, takže i stydlivky budou mít šanci vyhrát hodnotné ceny, které věnují partnerské firmy AVON Cosmetics ČR, Jezdecké šperky značky Poukar a Šepra (Lumír Šebesta). Odměněna bude navíc každá z účastnic.

Ilustrační foto

Vítězka soutěže sympatií a krásy Zlaté děvče Zlaté podkovy 2012 i umístěné na dalších místech se tedy budou těšit nejen ze získané popularity, ale také hodnotných cen. Kosmetické balíčky věnovala firma AVON Cosmetics ČR. Obsahují parfém EDT Eternal Magic, rozjasňující perly na tvář, osvěžující čisticí gel na obličej Solution, hluboce čistící jílovou masku Solution a deodorant SSS.

Jezdecké šperky značky Poukar poskytnou Zlatému děvčeti soupravu Podkova se zirkony (jde o náhrdelník a náušnice) v dárkovém balení. Souprava je vyrobena ze stříbra, ale bude stylově pozlacena dvojitou vrstvou zlata. Tato úprava šperků je zejména vhodná pro sportovce – zajišťuje totiž větší odolnost šperků, aby je bylo možné nosit i při sportu.  Děvčata na 2. a 3. místě dostanou poukazy na slevu 50 % při nákupu jezdeckých šperků, všechny zbývající soutěžící obdrží poukazy na slevu tohoto zboží ve výši 25 %.
Firma ŠEPRA (Lumír Šebesta) vybaví vítězku dámským jezdeckým sakem softshell a jejímu koni věnuje dečku pod sedlo, odpocovací deku a čabraku.

Čtěte také:  Hasiči opět pomáhali koním

Pro koho je soutěž určena?
Mohou se jí zúčastnit všechny dívky a ženy bez věkového a dalšího omezení, tedy i všechny účastnice Bronzové podkovy a soutěže pony. Jedinou podmínkou pro účast je alespoň jediný dokončený start v jakékoliv soutěži seriálu ZP 2012. Soutěžit mohou jezdkyně i vozatajky, které se přihlásí samy nebo je nominuje jejich jezdecký oddíl a to až po absolvování a dokončení soutěže v jakémkoliv kvalifikačním kole ZP.

Přihlášky a nominace do 15. července
Přihlásit se do soutěže je možné na www.zlatapodkova.cz/soutez do 15. července, tedy po poslední kvalifikaci, která proběhne v Humpolci. Poté bude zahájeno internetové hlasování.
Všem aktivním účastnicím 47. ročníku seriálu Zlatá podkovy připomínáme – pokud se hlásíte do soutěže na www.zlatapodkova.cz, musíte přiložit dvě fotografie: svůj detailní portrét (bez přilby) a portrét se svým čtyřnohým soutěžním partnerem (partnery). Nevíte-li si rady s nominací, pište či volejte na zc.ma1573871707nzes@1573871707avoda1573871707lH.L1573871707 , +420 777 486 019.

Více informací o projektu najdete na www.zlatapodkova.cz/soutez nebo také na Facebooku.

Předchozí: Na parkury do Zduchovic
Následující: Výstav koní chovatelů Moravy a Slezska ve znamení rodin
x

Mohlo by vás zajímat

Kdo míří na Prague PlayOffs? Parkurové hvězdy pojedou o 12 milionů eur

Jména jezdců, kteří nastoupí do letošního ročníku Global Champions Prague PlayOffs, byla odtajněna. Do Prahy se, stejně jako v roce 2018, chystá absolutní parkurová špička. Chybět nebudou šampioni série z předešlých let i olympijští medailisté. Do začátku druhého ročníku Global Champions Prague PlayOffs zbývá necelý týden. Jména jezdců, kteří se ...