Home > Medailonky > Koně > Zlatým koněm Zlaté podkovy je Kim-C

Zlatým koněm Zlaté podkovy je Kim-C

Stáj Zlatých koní Zlaté podkovy má nového člena: Vydavatelská společnost Profi Press do ní v neděli 24. srpna uvedla desetiletou hnědku Kim-C, startující za Jezdecký klub Kocanda. Klisna obsadila ve finále 49. ročníku Zlaté podkovy třetí místo a výsledky z celé sezóny 2014 jí doporučily jako nejlepšího kandidáta titulu z koní domácí produkce.

Kim-C se svou jezdkyní Karolínou Petrovou a  přehlídkovou dekou pro Zlatého koně Zlaté podkovy. Foto: Jiří Bělohlav

Kim-C se svou jezdkyní Karolínou Petrovou a přehlídkovou dekou pro Zlatého koně Zlaté podkovy. Foto: Jiří Bělohlav

9/813 Kim-C se narodila 4. dubna 2004 a je zapsána v Plemenné knize českého teplokrevníka.

Šampiónka Kritéria mladých koní ve všestrannosti z roku 2010 (v kategorii šestiletých) má v původu na straně otce jméno 923 Amarillo.

Tento hřebec KWPN v majetku Zemského hřebčince Písek působí i letos na stanici Hrbov u Netolic.

Matka 10/304 Glory je dcerou holštýnského plemeníka 329 Ramiro-47.

Kim-C odchovala a vlastní Kateřina Poláková (Jezdecká škola a Jezdecký klub Kocanda, Jesenice u Prahy), stálou partnerkou klisny je její dcera Karolína Petrová.

V sezóně 2013 absolvovala tato dvojice pět soutěží všestrannosti a čtyřikrát obsadila druhé místo. Vzpomínat může především na porážku o pouhých 0,63 trestného bodu ve finále Stříbrné podkovy (Humpolec).

Kim-C s Karolínou Petrovou, byly letos na startu čtyřikrát, vyhrály kvalifikaci Zlaté podkovy v Borové a v posledním pardubickém testu (Cena CNC**) je porazil jen Diráno 1.

Kim-C a Karolíně Petrové gratuloval k třetímu místu ve Zlaté podkově a získání titulu Zlatý kůň ZP rovněž předseda Senátu Parlamentu ČR Milan Štěch. Foto: Jiří Bělohlav

Kim-C a Karolíně Petrové gratuloval k třetímu místu ve Zlaté podkově a získání titulu Zlatý kůň ZP rovněž předseda Senátu Parlamentu ČR Milan Štěch. Foto: Jiří Bělohlav

Autor: Jiří Křepelka

Karolína Petrová Kim-C všestrannost Zlatá podkova
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: Fusilero III dekorován Nejkrásnějším koněm
Následující: Foto: Srpnové závody na Suché

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Letošní seriál závodů jezdecké všestrannosti vrcholí

Pouhý týden po dostihové sezoně vyvrcholí také jezdecké sportovní soutěže. Rozlučková všestrannost bude vyvrcholením nejen roku 2019, ale také letošního premiérového seriálu Military Tour Pardubice 2019. Na Pardubické závodiště se první listopadový víkend sjede na dvě sportovních dvojic jezdců a koní. Mítink je současně také finále Šampionátu mladých koní. Jedna ...