Home > Zpravodajství > informujeme vás > Zloději se zaměřili na koňské postroje

Zloději se zaměřili na koňské postroje

Ze včerejška na dnešek v noci (z 8. na 9. února 2015), se někdo vloupal v Nevřeni na Plzeňsku ke koním a odcizil veškeré pobočiny, chomouty, polštáře do chomoutů a ohlávky na chladnokrevné koně. Jsou to věci na pár koní + anglické ohlávky – 1x světle hnědá s otěžemi a martingalem (téměr nové), 1x černá s otěžemi a novým martingalem a 1x tmavě hnědá s otěžemi na většího koně (používaná málo, na chladnokrevného koně), dále helma tmavě modré barvy (prasklý kšilt). Chybí také malá svářečka (do ruky), nová a starší vrtačka.

Věci byly odcizeny z objektu v Nevřeni u pana Machače. Ti, co s nimi jezdí po závodech s jejich kobylkou, by jistě poznali některé věci, které někdo ukradl. Kdyby se Vám, koňákům, někdo pokoušel prodat tyto věci, nebo jste na některém koni v okolí zpozorovali některé z těchto věcí, kontaktujte prosím pana Machače na čísle 723 070 701, nebo Katku Hlávkovou na čísle 723 789 888, popřípadě email .

Některé z odcizených věcí:

Čtěte také:  Závody spřežení letos v Pardubicích nebudou, trať prochází úpravami
krádež postroje
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: Třetí zastávkou ČSP bude tradiční Ostrava
Následující: Královéhradečtí strážníci naháněli v ulicích města koně

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Majitel si zabezpečil balíky sena proti krádeži

To však netušili dva pachatelé, kteří nezávisle na sobě balíky z louky odcizili. Zabudované lokalizační zařízení v seně policisty přivedlo přímo k nim. Stříbrští policisté ve druhé polovině června letošního roku přijali oznámení o krádeži osmi balíků sena z louky mezi obcemi Láz a Kladruby. Následným šetřením, a zejména díky lokalizačnímu ...